KİLİT TAMİRİ

KİLİT TAMİRİ

Çilingir Kapıda ekibi siz müşterilerinin , kilitlerle yaşadığı her türlü sorunu çözüme kavuşturmak için hizmetinizdedir. İstanbul'un avrupa yakasında her yere erişim sağlamakla birlikte , gündüz veya gece saati farketmeksizin size acil çilingir hizmetini sağlıyoruz.Kapı, pimapen, cam ve kilitleri rahatlıkla onarım edilir.

Ev kapılarınız &  iş yerinizde belirleme edilen kapılarınızın, pvc ya da doğrama pencelerlerinizin, kilitlerinizin onarımi yapılır. Her kapının en mühim parçalarından biri kapı koludur. Bozulması ya da kırılması da bizi çok rahatsız edicidir. Bozuk kapıyı kullanmak ise çok sorunlıdır bilhassa ana giriş kapısını hırsız girebilir. Çoğu vakit kapı kolunun kırılması yalnızca kapının açma ve kapatmasını sorun eder iken birtakım hallerde kapı kolu kırılınca kapıyı açmak olası değildir. Odaya ya da hem de eve girmek zor olur. Bu gibi haller kapı kolu ve kilidinin onarım edilmesi ya da değişmesi gerekir. Pimapen onarımi: Pvc doğramalar vakitle yıpranır ve ilk günlerdeki performanslarını göstermezler bunun en büyün nedenlerinden biri plastik doğramanın elastik bir malzeme olmasıdır. Bozuk ya da kilidi çalışmayan kapıların onarımi yapılır.

Evinizde belirleme edilen  kapılarınızın kilitlerinin değişimi ve onarımini yapıyoruz, Arızalı kapı ve kilit onarımi, PVC pimapen ve alüminyum kapı kilit onarımlerini yapıyoruz. Cam kapı onarımi: Kapanırken takılan , açılırken kilitlenen, kırık, kilitlerin onarımini ve onarımını yapıyoruz. Aliminyum pencere ve pimapen onarımi: Evinizde, işyerinizde ortaya gelen alüninyum arızalarını belirleme ettikten sonra kilit değişimi ya da onarım şeklinde problemsiz şekilde yapıyoruz. Panjur onarımi: Balkon kısmınıza isterseniz classic ipli ve makaslı bir panjur ya da otomatik uzaktan kumandalı motorlu panjur sistemi kullanılmaktadır. 

Diğer Hizmetler

+30 Yıllık deneyim ile çözüm ortağınız olmaktan gurur duyuyoruz.